Victron Energy Orion-Tr Smart 24/12-30A İzole DC-DC Şarj Cihazı ORI241236120
0 Puan - 0 Yorum
Kategori
Stok Kodu
ORI241236120
Stok Durumu
Stokta Var
Garanti Süresi
60 Ay
Fiyat
Havale
13.618,10 TL (%8,00 havale indirimi)
Saat 12:00'a kadar olan siparişler aynı gün kargoya verilecektir.
Anlaşmalı
Kargo
14 Günde
İade
Minimum Vade
Farkı
%20
Ürün Fiyatı
18.502,85 TL
İndirimli Fiyatı
14.802,28 TL
2.035,31 TL den başlayan taksitlerle!
Orion-Tr Akıllı DC-DC şarj aleti, 3 aşamalı ve Bluetooth özellikli profesyonel bir DC-DC şarj cihazıdır. Servis akülerinin (akıllı) alternatör ve marş aküsüyle şarj edildiği taşıtlardaki veya su taşıtlarındaki çift batarya sistemleri için tasarlandı. Ünite Bluetooth üzerinden izlenebilir ve programlanabilir, bir açma/kapama anahtarıyla uzaktan kontrol edilebilir ve bir motor çalışma tespit mekanizması içerir.  Orion-Tr Smart şarj cihazı 12V ve 24V sistemlerde kullanılabilir. Hem kurşun asit, hem de lityum bataryalara uygundur. 400W değerine kadar modeller mevcuttur, çıkış gücünü artırmak için sınırsız sayıda birim paralel bağlanabilir.  Tam çıkış gücünü 40°C sıcaklığa kadar korumakla birlikte, ürün 55°C sıcaklığa kadar kullanılabilir.