Victron Energy Multiplus 24/3000/70-16 PMP242300001
0 Puan - 0 Yorum
Stok Kodu
PMP242300001
Stok Durumu
Stokta Var
Garanti Süresi
60 Ay
Fiyat
Havale
65.899,72 TL (%8,00 havale indirimi)
Saat 12:00'a kadar olan siparişler aynı gün kargoya verilecektir.
Anlaşmalı
Kargo
14 Günde
İade
Minimum Vade
Farkı
%20
Ürün Fiyatı
89.537,66 TL
İndirimli Fiyatı
71.630,13 TL
9.849,14 TL den başlayan taksitlerle!
MultiPlus İnvertör/Şarj Cihazı 800 VA – 5 kVA Lityum İyon akü uyumlu
Modeller:
800VA, 1200VA, 1600VA, 2000VA, 3000VA, 5000VA
Benzersiz PowerAssist özelliği
Kesintisiz AC gücü (UPS fonksiyonu)
Paralel çalışma kapasitesi sayesinde neredeyse sınırsız güç
Uzaktan İzleme ve Kontrol
İki AC Çıkışı
6 üniteye kadar Multi, daha yüksek güç çıkışı sağlayacak şekilde paralel olarak çalışabilir. Örneğin altı 24/5000/120 ünite, 25 kW / 30 kVA çıkış gücü ve 720 Amp şarj kapasitesi sunar.
Trifaze çıkış imkânı
Paralel bağlantıya ek olarak aynı model üç ünite trifaze çıkış için yapılandırılabilir. Ancak bununla bitmiyor: Devasa bir 75 kW / 90 kVA invertör ve 2000 Amp şarj kapasitesi için üç ünitelik 6 adede kadar set paralel bağlanabilir.
PowerControl Sınırlı jeneratör, kıyı tarafı veya şebeke gücüyle başa çıkma
MultiPlus çok güçlü bir akü şarj cihazıdır. Bu nedenle jeneratör veya kıyı beslemesinden çok miktarda akım çeker (230 VAC'de 5 kVA Multi başına yaklaşık 10 A). Multi Kontrol Paneli sayesinde, maksimum jeneratör veya kıyı akımını ayarlayabilirsiniz. MultiPlus, diğer AC yüklerini de göz önünde bulundurarak, şarj etmek için var olan tüm ekstraları kullanır ve jeneratör veya kıyı beslemesinin aşırı yüklenmesini önler.